ESES’in maçı var.

0
413
views
eses
eses

Sürekli bilgisayarla ilgili yazı yazmak da olmaz.

Az biraz hayatın içinden yazmak da lazım. Dün TFF 1.lig 27. Hafta maçları başladı. Bu gün Eskişehirspor’un çok önemli bir maçı var. Şampiyonluk yolunda, Süper lige çıkma konusunda önemli bir sınavı var. Herkes bilir Eskişehirspor’un asıl yerinin Süper lig olduğunu.
Şu an bu yazıyı yazarken maça tam olarak 4 saat var. Biz Eskişehirliler olarak Eskişehirspor’a ayrı bir değer veriyoruz. Bilir misiniz birkaç grup kendi memleketine deplasmana geliyor. İstanbul’dan servis tutup takımının yanında durmaya, destek vermeye geliyorlar. Benim bildiğim bir grup BKŞ(Boğazın Kırmızı Şimşekleri).
Şu an ligde 3. Sıradayız. Eski defterleri açmaya gerek yok fakat Göztepe maçını kazanıp 3 puan ile Eskişehir’e dönmek varken biz -3 puan ve orda kaybedilen 3 puanla Eskişehir’e döndük. Ama her şeye rağmen rekabetten kopmadık. Henüz her şey bitmiş değil önümüzde 7 hafta var. Eskişehirspor layık olduğu yerde olacaktır.

Gelelim milli maça. Türkiye Milli Takımı 94 yıllık tarihi boyunca ilk defa Eskişehir’de maça çıktı. Eskişehirspor taraftarı kendi takımına gösterdiği ilgiden daha fazlasını milli takımına gösterdi. 34 bin 930 seyirci kapasiteli stadın tamamını dolduran taraftar milli takıma muhteşem bir destek verdi. Sanırım bundan sonra milli maçların büyük kısmı Eskişehir’de oynanacaktır.

Evet gelelim bu gün Eskişehirspor- ADANA DEMİRSPOR  maçına. Bu maç takımımızın şampiyonluk yolundaki kilit taşı maçlardan birisi. Bu maç elbette zorlu bir maç olacak. Bunun için tüm taraftarımızı stada, takımıma destek olmaya bekliyoruz.

Haydi Maça.

ESES’in maçı var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here