Uygulamam Google Play’de

0
391
views
GooglePlayApk
GooglePlayApk

Uygulamama Google Play den ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda sitemi android mobil platformlardan daha kolay takip edebilmeniz için yapmış olduğum uygulamamı anlatmaya çalışacağım. Şu anlık sadece android için yaptım ilerleyen zamanlarda ios platformlar içinde hazırlayacağım.

Evet güzel bir şekilde yaptım. Fakat gel gelelim google play ile anlaşmazlık içindeyiz. Sorun nedir derseniz. Sorun şu. Google Play de uygulamaları onaylayan bir takım arkadaş bu sitenin bana ait olduğunu kanıtlamamı istiyorlar. Ama nasıl kanıtlayacağım bunu benimle paylaşmıyorlar. Bende şuan elimden geleni yapıyorum fakat arkadaşlar cevap vermeye bile üşeniyorlar. Yani uygulamada aydinserhatsezen.com sitesinden veri çektiğim için diyor ki adam “Bu sitenin sahibi sen misin?”. Bende diyorum ki “Kardeşim. google play developer hesabı açarken verdiğim kredi kartında benim adım yazıyor, sitenin adında benim adım yazıyor, uyglamada benim adım yazıyor, sitenin whois bilgilerindeki mail adresiyle ellerindeki mail adresi aynı, ellerindeki cep telefonu numarasıyla sitenin whois bilgilerindeki telefon numarası aynı.” Yani bilemiyorum. Benden ne istediklerini anlayamadım.

Bu çabalardan sonra google play den 6 gün sonra bir mail aldım. Bu mailde uygulamanın kaldırıldığını ve benim bir kaç değişiklik yapıp tekrar yayınlanmak üzere istek yapmam gerektiği yazıyordu. Bu söyleneni yaptım ve uygulamam google play de yerini aldı. Artık rahatça ve kolayca android telefonlarınızdan yazılarımı takip edebilirsiniz.
Şimdi uygulamayı tanıyalım.
Uygulamada istediğiniz herhangi bir yazıyı favori listenize ekleyebilir tekrar ana sayfada aramak zorunda kalmazsınız. Ayrıca hoşunuza giden ve arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz yazıları kolayca paylaş butonuyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca isterseniz uygulamayı İngilizce ya da Türkçe kullanabilirsiniz. Bu bilgiden sonra uygulamanın bir görünüşüne bakalım. Ayrıca uygulamayı daha iyi hale getirmek için her türlü yorumunuzu bekliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here